سیبا پلیمر کبیر

شرکت سیبا پلیمر کبیر بر پایه تفکر دانش بنیان تشکیل و در سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ نشان دانش بنیان از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردیده است.

فعالیت های این مجموعه شامل:

1- تهیه و تولید مستربچ های سفید ، مستربچ های رنگی ، مستربچ های افزودنی ، مستربچ کربنات کلسیم
2- تحقیقات پژوهشی و توسعه و تولید دانش فنی می باشد.

شرکت سیبا پلیمر کبیر در ابتدا با ارائه طرحی هدفمند و دانش بنیان اولین فعالیت خود را در سال ۱۳۸۰ به نام شرکت بازرگانی عسکری آغاز نمود و در سال ۱۳۹۵ سیبا پلیمر کبیر با سه خط تولید با ظرفیت ۱۶۰۰۰ تن را به ثبت رساند

محصولات تولید شده علاوه بر توزیع در کشور به جهت یکنواختی و ثبات کیفی و قیمت تمام شده مناسب به کشورهای آذربایجان, ارمنستان, عراق و نیز گرجستان نیز صادر شده است.

ما معتقدیم با اتکا بر تخصص، تعهد، خلاقیت و مشتری مداری خود می توانیم حضوری پررنگ به عنوان شریک تجاری امین و قدرتمند در حوزه‌های مختلف صنایع و شرکت‌ها و محصولاتشان داشته باشیم

مسئولیت‌ اجتماعی شرکت سیبا پلیمر کبیر

سیبا پلیمر کبیر به دنبال ایفای وظیفه خود در قبال جامعه، در انجام فعالیت‌های مرتبط با مسئولیت‌های اجتماعی , برنامه و رویکرد جامعه محوری بر مبنای نوع دوستی , نشاط و سلامت روحی و جسمی جامعه و افراد و خانواده ها و از همه مهمتر سلامت و پاکیزگی محیط زیست دارد.

این شرکت با تکیه بر توانایی های علمی و مدیریتی و دانش محور خود و متخصصین توانمند داخلی , توسعه و رشد پایدار در راستای کاهش وابستگی ها و نیز افزایش توان تولیدی و کارآفرینی در کشور را مهم ترین مسئولیت اجتماعی خود میداند.